Egzamin NORSOK M-004:2018

3890,00 

Czas trwania

10 h – 1 dzień

Cel egzaminu

Sprawdzenie i potwierdzenie posiadanych umiejętności Montera Izolacji Przemysłowych w odniesieniu do norweskich norm NORSOK M-004:2018.

Po dodaniu produktu do koszyka prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu egzaminu.

Uzyskane poświadczenie

Po zakończonym i ocenionym egzaminie teoretycznym i praktycznym uzyskujesz certyfikat NORSOK M-004:2018 ze zdjęciem i wpisem do rejestru certyfikatów w języku norweskim oraz języku angielskim.

Certyfikat zawiera suplement potwierdzający posiadane umiejętności montera izolacji przemysłowych w odniesieniu do norm NORSOK M-004:2018.

Certyfikacja

Dla kogo

Egzamin przeznaczony jest dla:

  • doświadczonych monterów izolacji przemysłowych (min.2 lata),
  • dla monterów zajmujących się nadzorem, wykonawstwem, konserwacją i naprawą izolacji urządzeń i instalacji przemysłowych,
  • dla absolwentów kursu Monter Izolacji Przemysłowych w naszym Centrum Szkoleniowym uzupełniony o kursy tematyczne lub kurs przygotowawczy do egzaminu NORSOK M-004:2018, albo zdobyte doświadczenie w innych klasach izolacji. Warunkiem jest ukończone 18 lat i brak przeciwwskazań medycznych do uczestniczenia w egzaminie.
Szczegóły/ Co zawiera egzamin NORSOK ?

Egzamin składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Tylko pozytywnie zdane obie części egzaminu uprawniają do uzyskania certyfikatu. Zewnętrzny egzaminator Frosio sprawdza posiadane umiejętności w zakresie montażu izolacji przemysłowych w następujących materiałach:

wełna na siatce, wełna w łupkach, pyrogel, armaflex, GRP, foam glass, pełne oblachowanie (kolano, redukcja, sztuc, wpałka, box)

Co zapewniamy

Zapewniamy salę egzaminacyjną, w pełni wyposażoną halę warsztatową, wszystkie materiały izolacyjne  jak również niezbędne narzędzia montera izolacji przemysłowych potrzebne do egzaminu praktycznego, poczęstunek - kawa, herbata, woda mineralna, ciastka.

Co trzeba ze sobą zabrać

Na szkolenie należy zabrać ze sobą dowód osobisty, dwa zdjęcia 35mmx45mm (dowodowe,paszportowe), ubranie robocze dostosowane do warunków panujących na zewnątrz, buty robocze, kask, środki ochrony osobistej (okulary, rękawice).

Czego nie zawiera cena

Cena egzaminu nie zawiera kosztów ewentualnych noclegów oraz dojazdu do naszego Centrum.

Miejsce egzaminu

Egzaminy odbywają się przy ul. Koziegłowskiej 51 w Myszkowie (województwo śląskie). Sprawdź jak do nas trafić.

Regulamin egzaminu

Regulamin Egzaminu NORSOK M-004:2018 Pobierz

Zobacz nasze inne szkolenia

Szkolenie blacharz izolacji przemysłowych

Kurs tematyczny montaż izolacji przemysłowych – PYROGEL®

Kurs tematyczny montaż izolacji przemysłowych – FOAM GLASS®

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Do kogo skierowane są nasze kursy?

Kursy są  skierowane do osób pełnoletnich, które ukończyły gimnazjum, Zasadniczą Szkołę Zawodową lub liceum (nie muszą one posiadać przygotowania technicznego) i chcą zdobyć nowe kwalifikacje.

Czy kurs jest dla mnie? Nie mam doświadczenia w tym zakresie.

Nie szkodzi, wszystkiego nauczymy Cię krok po kroku.

Co z pracą po kursie?

Po ukończeniu kursów uczestnicy będą mogli podjąć pracę w firmach wyspecjalizowanych w montażu i demontażu izolacji przemysłowej na terenie Polski i całej Europy.

Co będę umiał? Co da mi kurs?

Ukończenie kursu np. Montera izolacji przemysłowej jest równoznaczne z nabyciem wiedzy i umiejętności na poziomie przygotowania do wykonywania zawodu. Szczególny nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne. Celem naszych kursów jest przygotowanie do wykonywania zawodu na samodzielnym stanowisku.

Gdzie odbywają się kursy?

Zajęcia odbywają się Myszkowie przy ul. Koziegłowskiej 51. Wszystko mamy w jednym miejscu: salę szkoleniową, halę warsztatową. Sprawdź jak do nas trafić.

Ile osób może wziąć udział w kursie?

Nasze grupy są małe (do 10 osób), tak aby uzyskać najlepsze efekty nauczania. W związku ze specyfiką nauczania opartą głównie na instruktażu i treningu.

 

Nie wszystko jasne? Zapytaj o najbliższe terminy szkoleń lub zadaj inne dowolne pytanie.