Kurs przygotowujący do certyfikatu NORSOK M-004:2018

3999,00 

Czas trwania

30 h – 3 dni

Cel kursu

Pełne przygotowanie teoretyczne i praktyczne niezbędne do zdania egzaminu wg norm NORSOK M-004:2018 z podziałem na wszystkie materiały izolacyjne.

Po dodaniu produktu do koszyka prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu szkolenia i egzaminu.

Certyfikacja

Dlaczego nasz kurs
  • jeśli masz jakieś braki w danej klasie izolacji lub którymś materiale izolacyjnym przed egzaminem NORSOK to my uzupełnimy Twoje umiejętności;
  • bardzo indywidualne podejście do każdego;
  • zajęcia prowadzone są w bardzo małych grupach;
  • trenerzy praktycy z ogromną wiedzą;
Dla kogo

Szkolenie przeznaczone  jest dla osób:

  • pracujących w branży izolerskiej na samodzielnych stanowiskach;
  • monterów chcących doszkolić się w zagadnieniach dotyczących elementów teoretycznych i praktycznych wg norm NORSOK M-004:2018.
  • Wymagania: doświadczenie w pracy montera izolacji przemysłowych minimum dwa lata lub odbyty kurs Monter Izolacji Przemysłowych w naszym Centrum Szkoleniowym.
  • Warunkiem jest ukończone 18 lat i brak przeciwwskazań medycznych do uczestniczenia w szkoleniu.
Szczegóły

Norsok M-004:2018 jest jednym z najbardziej wymagających certyfikatów potwierdzających kompetencje izolera.

Tak jak przy wszystkich naszych szkoleniach tu także szczególny nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne z zakresu montażu różnych klas izolacji przemysłowej oraz płaszczy ochronnych z blachy.

Szkolenie zawiera pełne przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne niezbędne do zdania egzaminu wg norm NORSOK M-004:2018. Pracujemy z następującymi materiałami izolacyjnymi: foamglass (szkło spienione) , pyrogel, armaflex, wełna na siatce, wełna w łupkach, GRP, płaszcze ochronne z blachy. Ćwiczymy montaż kolan, redukcji, sztucy, wpałek, boxów.

Zdobyta wiedza

Absolwent Szkolenia będzie przygotowany do zdania egzaminu NORSOK M-004:2018.

Co zapewniamy

Zapewniamy salę szkoleniową, w pełni wyposażoną halę warsztatową z wszystkimi niezbędnymi maszynami, wszystkie materiały izolacyjne oraz wszelkie niezbędne narzędzia do ćwiczeń praktycznych, poczęstunek - kawa, herbata, woda mineralna, ciastka, obiad.

Co trzeba ze sobą zabrać

Na szkolenie należy zabrać ze sobą dowód osobisty, ubranie robocze dostosowane do warunków panujących na zewnątrz, buty robocze, kask, środki ochrony osobistej (okulary, rękawice).

Czego nie zawiera cena

Cena szkolenia nie zawiera kosztów noclegów oraz dojazdu do naszego Centrum. Nie zawiera kosztu egzaminu NORSOK M-004:2018.

Miejsce szkolenia

Szkolenia odbywają się przy ul. Koziegłowskiej 51 w Myszkowie (województwo śląskie). Sprawdź jak do nas trafić.

Regulamin szkolenia

Regulamin Kursu przygotowująceo do certyfikatu NORSOK M-004:2018 Pobierz

Zobacz nasze inne szkolenia

Szkolenie blacharz izolacji przemysłowych

Kurs tematyczny montaż izolacji przemysłowych – PYROGEL®

Kurs tematyczny montaż izolacji przemysłowych – FOAM GLASS®

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Do kogo skierowane są nasze kursy?

Kursy są  skierowane do osób pełnoletnich, które ukończyły gimnazjum, Zasadniczą Szkołę Zawodową lub liceum (nie muszą one posiadać przygotowania technicznego) i chcą zdobyć nowe kwalifikacje.

Czy kurs jest dla mnie? Nie mam doświadczenia w tym zakresie.

Nie szkodzi, wszystkiego nauczymy Cię krok po kroku.

Co z pracą po kursie?

Po ukończeniu kursów uczestnicy będą mogli podjąć pracę w firmach wyspecjalizowanych w montażu i demontażu izolacji przemysłowej na terenie Polski i całej Europy.

Co będę umiał? Co da mi kurs?

Ukończenie kursu np. Montera izolacji przemysłowej jest równoznaczne z nabyciem wiedzy i umiejętności na poziomie przygotowania do wykonywania zawodu. Szczególny nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne. Celem naszych kursów jest przygotowanie do wykonywania zawodu na samodzielnym stanowisku.

Gdzie odbywają się kursy?

Zajęcia odbywają się Myszkowie przy ul. Koziegłowskiej 51. Wszystko mamy w jednym miejscu: salę szkoleniową, halę warsztatową. Sprawdź jak do nas trafić.

Ile osób może wziąć udział w kursie?

Nasze grupy są małe (do 10 osób), tak aby uzyskać najlepsze efekty nauczania. W związku ze specyfiką nauczania opartą głównie na instruktażu i treningu.

 

Nie wszystko jasne? Zapytaj o najbliższe terminy szkoleń lub zadaj inne dowolne pytanie.